SSS

Nasıl Üye Olurum?

Oyuncu iseniz buraya  tıklayarak karşınıza gelen formu doldurmanız yeterli. üyelik tamamen ücretsizdir.

 

Aktivasyon Kodu ve E-Posta alamıyorum?

Aktivasyon (onaylama) ve giriş kodu e-postası sistem tarafından gönderilen otomatik bir e-posta'dır. Bazı e-postalar, e-posta sağlayıcılar tarafından spam, bulk, junk gibi "önemsiz mesajlar" klasörüne gidebilmektedir. Lütfen bu klasörleri de kontrol ediniz. Tüm kontrolleri yaptıktan sonra e-posta göndererek durumu bize iletebilirsiniz.

 

E-Pin nedir?

E-Pin, Electronic Personal Identification Number (Elektronik Kişisel Kimlik Numarası) anlamına gelir ve geçerli olduğu mecrada, satın alınmak istenen ürün tutarının ödenmesi veya ilgili mecraya bakiye yükleme amacıyla kullanılır.

 

Ürünü sepete ekleyip onayladıktan sonra E-Pin ürünlerine nereden ulaşabilirim?

Satın almış olduğunuz e-pin'lere ulaşmak için "üye girişi" yaptıktan sonra isminizin görüntülendiği alana tıklayarak, açılan menüde bulunan "Siparişlerim" bölümüne giriş yapınız. Siparişlerim sayfasında tüm siparişlerinizi görüntüleyebilir, görmek istediğiniz sipariş detayı için, ilgili siparişin yanındaki "Pinler" butonuna tıklayarak, e-pininizi görüntüleyebilirsiniz.

 

E-pin ve CD Keyler nerden tedarik ediliyor?

Tarafımızdan sizlere sunulan tüme-pin ve cd keyler, doğrudan üretici firmalardan veya yetkili satıcılardan tedarik edilmekte olup, ilgili firmaların güvencesiyle satılmaktadır. Bu nedenle kodlarda sorun yaşanma ihtimali son derece düşük olmakla beraber, olası sorunlarda doğrudan üretici veya yetkili satıcı durumundaki firma ile irtibata geçilerek, sorunun en hızlı şekilde çözülmesi sağlanmaktadır.

 

Kişisel bilgilerim korunuyor mu?

onlineoyun.biz, üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgileri 3. şahıslarla paylaşmayacağını garanti etmekte olup, bu verilerin korunması için dünyada yaygın olarak tercih edilen SSL (Secure Sockets Layer) sunucu protokollerini kullanmaktadır. onlineoyun.biz'da yer alan tüm bilgileriniz, 256 bit’lik şifreleme teknolojisi ile korunmaktadır.

 

 

Kredi kartı bilgilerim saklanıyor mu?

Kredi kartı bilgileriniz sistemimizde tutulmamakta ve saklanmamaktadır.

 

Aldığım ürünü iade edebilir miyim?

Satılmakta olan tüm ürünler dijital kod olduğundan ürün iadesi söz konusu değildir.